GÜNCEL

Doktorlar 'hayır' yürüyüşü yaptı

Tarih
20 Mart 2017
İzlenme
Kişi
Türkiye, 16 Nisan'da yapılacak referanduma hazırlanıyor. Son anketlere göre, EVET oyları önde. Oy farkını kapatmak isteyen PKK, CHP ve HDP ise referandum çalışmalarına devam ediyor.

HAYIR İÇİN YÜRÜDÜLER

16 Nisan'dan 'hayır' çıkmasını isteyen Tabipler Odası, harekete geçti. Taksim'de bir yürüyüş düzenleyen 'hayır'cı doktorlar; sloganlar attı, oy çağrısı yaptı.

Doktorlar 'hayır' yürüyüşü yaptı

"15 YILDA TIP KUŞA DÖNDÜ"

Türkiye'de son 15 yılda yapılan sağlık yatırımlarını görmezden gelen İstanbul Tabip Odası Başkanı Selçuk Erez ise, “Son 15 yılda tıp kuşa döndü. Gün gelecek, bugünler Türkiye’de kara gün olarak anılacak. Geçtiğimiz bu zamanlar hatırlamak istemediğimiz bir tarih olarak, hep önümüze çıkacaktır” şeklinde konuştu.

Doktorlar 'hayır' yürüyüşü yaptı

FOTOĞRAF: İstanbul Tabip Odası Başkanı Selçuk Erez

Doktorlar 'hayır' yürüyüşü yaptı

Doktorlar 'hayır' yürüyüşü yaptı

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • Osman Emral

  20 Mart 2017 15:50
  1 0
  Otuz yıllık hekimim, bunların ne içtikleri konusunda yemin ederim hiç bir bilgim yok.Ama Vallahi ben de istiyorum.
 • hursit dilaver

  20 Mart 2017 15:09
  2 0
  15 yıllık hükümet bunu yapamazsa,bu odalar bu işi hukumete yaparlar bak.işi savsaklamanın alemi yok. AKP ve tayyip bey ağzıyla kuş tutsa bunlara yaranabilir mi.yaranamaz..ben de mecburum bunlara kaydolmaya. bu eziyeti çekmeye mecbur muyum yahu..ey hükümet uyuma da buna çözüm bul göz göre göre altını oyuyorlar yahu.
 • hursit dilaver

  20 Mart 2017 15:09
  1 0
  işte mimarler odası, tabipler odası TMMOB vesair. hele barolar. hepsini bakanlıklara kaydedin ve ancak sosyal açıdan dernekleşsinler ama tek değil, her görüş için ayrı dernek kurulur ama merkez devlet olmalı.neden yapılamnıyor ki.
 • hursit dilaver

  20 Mart 2017 15:08
  2 0
  şu hukumete gücü yeten varsa, allah rızası için şu odaları feshetsin. KHK ile bu olabilir. herkez ya bakanlıklara bağlansın da böyle ikide bir eylem halinde, doktor, mühendis avukat görmeyelim. ayrı fikirde olanlar bunlara kayıtlı olmaya mecbur olunca bizim paramızla her türlü propaganda yapıyorlar.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

;